Натпревар по биологија и англиски јазик

Ученици од нашето училиште во саботата 23.03.2019 учествуваа на регионален натпревар по биологија и исто така, натпревар по англиски јазик кои се одржаа во Струмица.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *